Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1248
Stary 19.01.2017, 23:54
Na leasing byloby bez sensu, zapewne będzie to barter tak jak z Volvo Wadowscy, ale faktycznie, PRowo fajnie to wyglada, w koncu jest cos za co można pochwalić!
Odpowiedz cytując