Wyświetl pojedynczy post
azkaz
Senior Member
 
 
Od: 09.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1247
Stary 19.01.2017, 23:50
Patrząc na to, że nawet w filmiku-zapowiedzi pojawiło się kilkukrotnie logo dealera - MW Wanicki i Irizar / DAF na pewno w grę wchodzi darmowe użyczenie. Autokar wygląda na i8. W przypadku RM hiszpańska firma i hiszpański autokar, więc u nas by pasował... Solaris Tak czy owak, kolejny dobry ruch. Podoba mi się kierunek w jakim to wszystko zmierza, teraz tylko sportowo udźwignąć poziom i WR22ACAMY!
Odpowiedz cytując