Patrząc na to, że nawet w filmiku-zapowiedzi pojawiło się kilkukrotnie logo dealera - MW Wanicki i Irizar / DAF na pewno w grę wchodzi darmowe użyczenie. Autokar wygląda na i8. W przypadku RM hiszpańska firma i hiszpański autokar, więc u nas by pasował... Solaris

Tak czy owak, kolejny dobry ruch. Podoba mi się kierunek w jakim to wszystko zmierza, teraz tylko sportowo udźwignąć poziom i WR22ACAMY!