Griszka30KR napisał(a):

No nie do końca .
Jakby prezentował z 70% to tak.
Pamiętam jak wrócił do nas Żurawski i .....zresztą nie ma co rozpamiętywać.
|
Dokladnie tak.
Bo my myslac ,Zurawski,Uche mamy w pamieci tamtych piłkarzy w TAMTYCH formach.A to co dzis mają w nogach,ich forma to juz zupelnie inna bajka.To juz sa inni zawodnicy ,inni ludzie.
Chyba tylko Kosa jak 2 raz wrócil to mozna powiedziec ze to byl stary dobry Kosa,ba ,on nawet w tym meczu "Wisła Kraków to nasza Historia :" wymiatał,gdzie cała reszta widac było ze to juz troche staruszki .