Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76144
Stary 19.01.2017, 22:17
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
No nie do końca .
Jakby prezentował z 70% to tak.
Pamiętam jak wrócił do nas Żurawski i .....zresztą nie ma co rozpamiętywać.

Dokladnie tak.

Bo my myslac ,Zurawski,Uche mamy w pamieci tamtych piłkarzy w TAMTYCH formach.A to co dzis mają w nogach,ich forma to juz zupelnie inna bajka.To juz sa inni zawodnicy ,inni ludzie.

Chyba tylko Kosa jak 2 raz wrócil to mozna powiedziec ze to byl stary dobry Kosa,ba ,on nawet w tym meczu "Wisła Kraków to nasza Historia :" wymiatał,gdzie cała reszta widac było ze to juz troche staruszki .
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 19.01.2017 o godz. 22:21.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując