Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1236
Stary 19.01.2017, 21:42
Wszystko wskazuje na to iż doczekaliśmy się własnego, klubowego autokaru w barwach klubowych. Tyle lat
Pewnie jakiś leasing ale wizerunkowo kolejny milowy krok do przodu.

https://m.facebook.com/story.php?sto...d=185885066281
Odpowiedz cytując