Ja osobiście sparingu nie oglądałem, domyślam się że mogli zagrać słabo, ale wyników będziemy oczekiwać w meczach ligowych.
Natomiast mam pytanie do osób które sparing widziały. Jak zagrał Ivan, Słomka i ten testowany Omar (czy jak mu tam?)
Dzięki za odpowiedź.
