Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.01.2017, 20:15
Oby wynik dzisiejszego sparingu nie był prognostykiem tego ,że skład mamy nawet niezły , ale nie mamy trenera (lub jest to trener na poziomie Tadzia Pawłowskiego...)
Odpowiedz cytując