Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
azkaz
Senior Member
Od: 09.2016
Offline
#
76136
19.01.2017, 19:41
Iban Salvador wyglada ciekawie na papierze, nie wrzucałbym go do worka pt "ściaganie ogórków z hiszpanii", czyms zainteresował Valencie, ze go wyciągneli z niższej ligii
azkaz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do azkaz
Znajdź inne posty napisane przez azkaz