ale sie przypierdalacie
Jeśli piłka bedzie na dobrym i odpowiednim poziomie to i tak nic z tego nie wynika

Trzeba jeszcze ją przyjąć i strzelić bramke. Nikolicz juz odszedł z Ligi, nie ma sensu dawac dobrych piłek.
W PL lepiej zagrać tzw "zmięta wrzutke" czyli cos co robi 99% polskich ligowców. Wrzutka na pierwszego na wysokosci miednicy

Jak przejdzie pierwszego to mogą być jaja, i tak w kółko.
Mam nadzieje ze dzisiejszy sparing dał wiedze panu Kiko jaka ta intensywnosc moze go spotkac w rozgrywkach ligowych.