Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76130
Stary 19.01.2017, 16:02
ale sie przypierdalacie

Jeśli piłka bedzie na dobrym i odpowiednim poziomie to i tak nic z tego nie wynika
Trzeba jeszcze ją przyjąć i strzelić bramke. Nikolicz juz odszedł z Ligi, nie ma sensu dawac dobrych piłek.
W PL lepiej zagrać tzw "zmięta wrzutke" czyli cos co robi 99% polskich ligowców. Wrzutka na pierwszego na wysokosci miednicy Jak przejdzie pierwszego to mogą być jaja, i tak w kółko.

Mam nadzieje ze dzisiejszy sparing dał wiedze panu Kiko jaka ta intensywnosc moze go spotkac w rozgrywkach ligowych.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując