|
Oglądam właśnie no i rzeczywiście technika niezła. Taka refleksja mnie naszła jaki poziom naszej ligi jest żałosny. Ze lewej strony kilka piłek dośrodkowali i ani Małecki ani Mortende(?) nie potrafią na tyle mocno dośrodkować, żeby piłka była na dobrym poziomie i dobrej wysokości...
|