Markus napisał(a):

Uche był jednym z najlepszych piłkarzy, jacy kiedykolwiek grali w Wiśle. W obecnej sytuacji naszego klubu, nawet gdyby teraz na boisku prezentował zaledwie 10% tego, co dawniej, byłby potężnym wzmocnieniem drużyny.
Warto, jeśli klub na niego stać.
|
No nie do końca .
Jakby prezentował z 70% to tak.
Pamiętam jak wrócił do nas Żurawski i .....zresztą nie ma co rozpamiętywać.