Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76126
Stary 19.01.2017, 14:26
Markus napisał(a):Wyświetl post
Uche był jednym z najlepszych piłkarzy, jacy kiedykolwiek grali w Wiśle. W obecnej sytuacji naszego klubu, nawet gdyby teraz na boisku prezentował zaledwie 10% tego, co dawniej, byłby potężnym wzmocnieniem drużyny.

Warto, jeśli klub na niego stać.
No nie do końca .
Jakby prezentował z 70% to tak.
Pamiętam jak wrócił do nas Żurawski i .....zresztą nie ma co rozpamiętywać.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując