royalmichael napisał(a):

|
Ciekawe jak długo pociągną te banki, które wprowadzają opłaty, przy takiej konkurencji na rynku.
|
Rozmawiamy o płotkach, zarówno od strony banków jak i od strony klientów, a przeciez ceny dyktuje duży gracz i płaci się finalnie w produkcie który kupuje się kartą a nie w opłatach za prowadzenie 'konta'. I oby nie skonczylo się tak jak z 'niedochodowymi' ubezpieczeniami i wzrostem o 100% opłat w przeciągu miesiaca, bo bankom które bedą w rekach państwowych bedzie to na ręke tak jak jest na rękę PZU wzrost wysokosci ubezpieczenia komunikacyjnego.
royalmichael napisał(a):

Gdzie więc te podwyżki? Kiedy w końcu zapłacę za te wszystkie zmiany?
|
A jak wytłumaczysz fakt że jeśli nie wpłacisz owych 1000zł czy też nie wykonasz choć jednej transakcji kartą, zapłacisz za prowadzenie konta jak i za kartę? Zdzierstwo czy po prostu opłata przenoszona jest na klienta i opłacana przez sprzedawce tak jak VAT?
Zadzwonilem kiedyś do banku o którym mówisz na infolinie i zapytalem wprost czy mają jakikolwiek produkt, za który nie płaci się jeśli się go nie używa, bo obciązyli mi konto za 3-4 miesiace nieuzywania - cos z 50 zł wyszło. Pracownik zasmiał się w głos i powiedzial ze niestety, takiego produktu w ofercie nie ma.
Odkad pamietam, z roku na rok opłaty za prowadzenie konta wciąż wzrastają i są skrzętnie ukrywane pod postacią opłaty inicjalizacyjnej 'za przyznanie', kosztów 'upomnienia', opłaty 'jeśli coś tam' itd.
----
Ale w sumie nie o tym chcialem. Jak skomentujecie Panowie i Panie ponizsza wiadomosc?
Za aferą podsłuchową stali Rosjanie? "Marek Falenta poszedł na układ, bo miał 26 mln dol długu"
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...878d&_ticrsn=3