Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35929
Stary 19.01.2017, 10:52
Dlatego politycy powinni mieć zakaz bycia prezesami w spółkach skarbu państwa. To powinni być fachowcy/menadżerowie wybierani w drodze konkursu.
Zresztą teraz nepotyzm to normalka nie tylko w takich spółkach ale chociażby w różnorakich urzędach w całym kraju.