|
Dlatego politycy powinni mieć zakaz bycia prezesami w spółkach skarbu państwa. To powinni być fachowcy/menadżerowie wybierani w drodze konkursu.
Zresztą teraz nepotyzm to normalka nie tylko w takich spółkach ale chociażby w różnorakich urzędach w całym kraju.
|