fran23 napisał(a):

|
Dankowski i Legia? Przeciez to jeden z najsłabszych piłkarzy Śląska...
|
http://www.gazetawroclawska.pl/sport...wskim,11654444
W tym roku kończy 21 lat, prawie 50 meczów w Ekstraklasie w tym sezonie pierwszy skład do tego parę występów w kadrze juniorskiej Polski.
Uważam, że lepszy od Czerwińskiego i Kosakiewicza którymi się interesujemy.