Wyświetl pojedynczy post
pozowski
Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19696
Stary 19.01.2017, 10:00
fran23 napisał(a):Wyświetl post
Dankowski i Legia? Przeciez to jeden z najsłabszych piłkarzy Śląska...
http://www.gazetawroclawska.pl/sport...wskim,11654444

W tym roku kończy 21 lat, prawie 50 meczów w Ekstraklasie w tym sezonie pierwszy skład do tego parę występów w kadrze juniorskiej Polski.
Uważam, że lepszy od Czerwińskiego i Kosakiewicza którymi się interesujemy.
Ostatnio edytowane przez pozowski : 19.01.2017 o godz. 10:02.
Odpowiedz cytując