Pamiętam jak byłem odsądzany od czci i wiary, gdy mówiłem, że Jacek Sasin to mafijny baron finansowany przez szefa SKOK Wołomin Mariusza Gazdę. Jeśli Kaczor tego nie zablokuje to może być długoletni wyrok.
http://wpolityce.pl/m/polityka/32388...y-postepowanie