|
Jeśli chodzi o hiszpana na skrzydło to jestem BARDZO sceptyczny - swoje lata ma, brak jakichś głośnych sukcesów, jeśli to będzie maks popovic skrzydła to i tak będzie dobrze. Wolałbym zobaczyć tam Jagiełłę/Słomkę (tu czysto hipotetycznie, nie widziałem żadnego z nich w grze, patrzę tylko przez pryzmat wieku i konkurencji). Dobrze że na razie cisza odnośnie plotek transferowych, czym się skończyło ostatnie krzyki z czerwińskim to my wiemy za dobrze...
Powrót Kuby moim skromnym zdaniem odbędzie się nie wcześniej niż po zakończeniu kariery piłkarskiej Głowy. Kuba po powrocie do klubu będzie naturalnym materiałem na kapitana.
Ostatnio edytowane przez azkaz : 19.01.2017 o godz. 00:49.
|