Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76117
Stary 18.01.2017, 23:07
Oczywiście. Tylko dużo łatwiej pasuje się reputację niż ja odbudowuje. Teraz ludzie którzy interesują się Wisłą widza, że wszystko zaczyna zmierzać w dobrym kierunku. Niestety wsparcia od mediów nigdy nie mieliśmy o w dużej mierze to one tworzą opinie. Ileż to już tekstów widziałem o spadającej Gwiezdzie przy czym porażki z potegami ligi łotewskiej nie będą tak piętnowane w przypadku Ruchu czy Zaglebia
Odpowiedz cytując