Wyświetl pojedynczy post
wazka
Member
 
Od: 12.2016
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76116
Stary 18.01.2017, 22:46
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Co was tak boli? Klub grający w LE dzięki skończeniu na 4 miejscu czy ten, który skończył na 9 a ostatnim razem w LE grał 5 lat temu?
Tylko że klub który grał 5 lat temu w lidze europy wyszedł z grupy i prawie awansował do 1/8 (przegraliśmy bramkami wyjazdowymi ) i nie skompromitował się z amatorami z Skhendiji Tetowo
Odpowiedz cytując