Z tymi swinskimi ryjami, ktore siedza w polityce od kilkunastu/kilkudziesieciu lat i rzadza na zmiane mnie nic nie dziwi. Mnie to okrutnie w....ia. Dzisiaj wyczytalem, ze od poczatku kadencji PIS obstawil spolki skarbu panstwa i inne takie niekompetentnymi pisiorami w liczbie okolo 1000

Najsmieszniejsze jest to, ze niby po 5 latach rzadow PO-PSL, PIS zrobil dokladnie tak samo i sprawdzil przydupasow PO-PSL w spolkach - 400 ich bylo, po 5 latach.