Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76111
Stary 18.01.2017, 21:50
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
>no-name z węgier
>ćwierćfinalista euro (pierwsza 11)
Wybierz jedno
Wybieram inną odpowiedź: BABOLE w ekstraklapie i przyczynienie się do TOP miejsca w straconych bramkach.


PS. Może sobie być nawet etatowym reprezentanem Brazylii czy Niemiec, a w swoim klubie byle jaki Karabach albo Dynamo gruzinskie stuknie mu kilka baramek..
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 18.01.2017 o godz. 21:52.

Odpowiedz cytując