ashkeczup napisał(a):

>no-name z węgier
>ćwierćfinalista euro (pierwsza 11)
Wybierz jedno
|
Wybieram inną odpowiedź: BABOLE w ekstraklapie i przyczynienie się do TOP miejsca w straconych bramkach.
PS. Może sobie być nawet etatowym reprezentanem Brazylii czy Niemiec, a w swoim klubie byle jaki Karabach albo Dynamo gruzinskie stuknie mu kilka baramek..