A jak dlugo maja ciagnac?

Pomimo tego bankowego podatku, wyrobily wieksze zyski niz przed podatkiem. Zgadnijcie dlaczego? To, ze tam ktos siedzi u mamy na garnuszku i nie zauwazyl zadnej zmiany w darmowym koncie nie znaczy, ze wszyscy tak maja. Banki podniosly glownie oplaty za "czynnosci bankowe" tj. wieksze oplaty za konta, karty, wyplaty w bankomatach, obsluge kredytow mieszkaniowych i nie tylko. To bylo oczywiste przed tym podatkiem, ze odbije sie na ludziach. Banki tez musza zarabiac tak jak sprzedawca bulek. Jak mu podnosza podatki to co robi zeby osiagac zyski. Przeciez to prosta ekonomia na poziomie podstawowki.
O kwocie wolnej od podatku to nawet szkoda sie wypowiadac co te ....y z PISu odjebaly.