Ja mam w Pekao SA i opłata to 1,98 zł miesięcznie, także nie wiem gdzie się podziały te podwyżki, trzeba zmienić Bank, a nie zwalać wszystko na Rząd, ale tak łatwiej niż samemu poszukać...
Uprzedzając posiada około 1000 placówek w całej Polsce
Daj się dalej robić w konia i płać więcej...