Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35920
Stary 18.01.2017, 17:11
Ja mam w Pekao SA i opłata to 1,98 zł miesięcznie, także nie wiem gdzie się podziały te podwyżki, trzeba zmienić Bank, a nie zwalać wszystko na Rząd, ale tak łatwiej niż samemu poszukać...

Uprzedzając posiada około 1000 placówek w całej Polsce

Daj się dalej robić w konia i płać więcej...
Ostatnio edytowane przez heoij : 18.01.2017 o godz. 17:22.