Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76101
Stary 18.01.2017, 16:56
Ja myślę, że niektórzy po prostu wolą jak jest źle, albo snują czarne scenariusze tylko po to, żeby w razie porażki powiedzieć "a nie mówiłem?" i udawać, że wcale nie są rozczarowani

Cieszcie się, ludzie, z małych postępów, bo inaczej wiecznie będziecie z Wisły niezadowoleni i zgorzkniejecie do reszty.

Będzie dobrze!
Odpowiedz cytując