Uwielbiam wyciąganie wniosków dotyczących sektora na jednostkowym przykładzie. Tutaj masz znajdziesz więcej informacji:
http://www.bankier.pl/tag/podwyzki-oplat-bankowych Odpowiadając na argumenty, że przecież każdy może tam założyć konto i nie płacić to już mówię: Masz takie niskie opłaty, dlatego że jest to bank który posiada niewielką liczbę klientów więc musi zaoferować lepsze warunki niż konkurencja. Po drugie jest to bank głównie internetowy - posiada 130 placówek w Polsce więc osoby z mniejszych miejscowości tam konta nie założą.
Rozumiem też kwestii ustawy hazardowej i podatku handlowego już zwolennicy obecnego rządu nie poruszają
