Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76093
Stary 18.01.2017, 14:39
Okienko trwa i nie ma co robić ostatecznych rozliczeń na +/-. Obiektywnie można tylko stwierdzić, że jest przyzwoicie. Koniecznym jest prawy obrońca i prawy skrzydłowy. Jeśli te dziury uda się w miarę przyzwoicie załatać, będzie można powiedzieć - jest ok. Układ Mazek-Czerwiński wydawał sie bardzo ok, nie wypaliło - trudno. Patrzymy ma plan b.
Na pewno musimy powoli rozejrzeć się za bramkarzem bo kontakty kończą się całej 3 a ja jakoś nie mam przekonania czy którykolwiek z nich zasługuje na to zeby byc chociaz rezerwowym. Są niestety słabi.
Odpowiedz cytując