|
Jak dla mnie póki co okienko na + . Jeśli prawdą jest milion za Gumisia i 300 000 za Bobana to popatrzcie na to z perspektywy jaką wysyłamy w świat: "przyjdź do Nas. Wypromuj się. W razie interesują cej oferty nie będziemy sprawiać trudności". Co do strat piłkarskich to umówmy się ani Boban ani Rysiek piłkarskimi wirtuozami nie są. Stilić i Ivan nie muszą odrazu wejść do pierwszej "11" na pozycji stopera może zagrać: Sadlok, Alan czy Żemło bądź Kujawa. Kandydatów do gry w środku pomocy też jest kilku. Popović Brlek Mąka, grywał tam też Boguś, były też próby cofania/podwieszania pod napastnika Brożka. Jeśli uda się sprowadzić skrzydłowego np. Mazka i np. Chrapka z opcją rozsądnego wykupu to będzie bardzo dobre okienko. Co do Czerwińskiego jak ktoś już zauważył nie jest powiedziane że nie przyjdzie w lipcu
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a): 
|
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.
|
|