nesta napisał(a):

Po prostu uważam, że jeśli pare miesięcy temu zewsząd dochodziły głosy jak jest źle, i jak trzeba sprzątać, i jak na nic nie ma kasy, a teraz bierzesz Stilica, obronce z przeszłością w LaLiga czy podstawowego, młodego obrońce 3 drużyny w lidze chorwackiej za ~ 100 tys. EUR, mimo ze za pół roku możesz go mieć za darmo i wreszcie masz kase, aby aktywować klauzulę odejścia za wyróżniającego się gracza I ligi - to źle nie jest delikatnie mówiąc.
Jeśli w kilka miesięcy temu udało się zrobić taki progres to ja czekam na to co będzie za rok, dwa i dalej.
Kasa za sprzedaż - owszem - ale gdyby Wisła miała nóż na gardle to nikt by nie myslal o takich zawodnikach tylko kasa szła by na długi, a przychodzili by gracze jak do Korony, Lecznej czy Piasta np., byleby sie utrzymać.
|
Dokładnie tak jak mówisz, tak samo Sarapata mówiła w stan futbolu,że będą takie transfery w zimowym okienku transferowym to by nie uwierzyła