Cytat:
|
A zapowiadało się, że będziemy uzupełniać braki takimi "Mójtami" i murzynami z piątej ligi Burkina Faso.
|
W sumie to właśnie testujemy Hiszpana, który miał kłopoty z grą w pierwszej lidze - bynajmniej nie hiszpańskiej.
Żeby była jasność, nie zamierzam hejtować poczynań zarządu, bo podstaw do tego nie ma. Ale posty z których niemalże wynika jakbyśmy byli królami okienka transferowego także są mocno przedwczesne.
Póki co mamy 1 do 1 w przypadku wymiany Guzmics - Ivan, do tego dziura po Joviciu, ale za to wzmocnienie środka Semirem. Jeżeli nikt z ważnych zawodników nie odejdzie, uda się ściągnąć już teraz Arsenicia, LO i ogarniętego skrzydłowego (Omara do tej kategorii nie zaliczam) to będzie można okienko chwalić. Na razie optymizm jest mocno przedwczesny. Zwłaszcza, że gdzieś tam cały czas słyszy się o możliwości odejścia np Mąki.