|
I co w związku z tym? Przecież banki za to nie zapłacą, tylko my w formie kosztów za przelewy, operacje bankowe, korzystanie z karty debetowej lub kredytowej. Nie miałbym problemu z tym, że spadnie zysk spółki, ale z tym że za te wszystkie zmiany ja będę płacił lub nie będę miał dostępu do pewnych produktów.
|