Wyświetl pojedynczy post
TomaszWik
Junior Member
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35916
Stary 18.01.2017, 13:27
I co w związku z tym? Przecież banki za to nie zapłacą, tylko my w formie kosztów za przelewy, operacje bankowe, korzystanie z karty debetowej lub kredytowej. Nie miałbym problemu z tym, że spadnie zysk spółki, ale z tym że za te wszystkie zmiany ja będę płacił lub nie będę miał dostępu do pewnych produktów.