Pero napisał(a):

Nie jest na siłe pisany. Po prostu jak czytam takie teksty:
To się zastanawiam czy ominęły mnie jakieś fakty z ostatnich dni ...
|
Minęło cię ostatnie kilka miesięcy, w tym sprzedaż klubu Meresińskiemu. Większość spodziewała się totalnego szrotu z testów, a zabiegamy o i ściągamy zawodników z całkiem niezłym CV. Są zawodnicy doświadczeni, są i młodzi na których jest szansa kiedyś zarobić. Porównując Mójtę z Arseniciem to chyba jednak widać różnicę na poziomie potencjału? A zapowiadało się, że będziemy uzupełniać braki takimi "Mójtami" i murzynami z piątej ligi Burkina Faso.
Nie wiem czego Ty oczekujesz, ale jestem pewny że nie są to realne oczekiwania.