Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76084
Stary 18.01.2017, 13:27
Pero napisał(a):Wyświetl post
Nie jest na siłe pisany. Po prostu jak czytam takie teksty:


To się zastanawiam czy ominęły mnie jakieś fakty z ostatnich dni ...
Minęło cię ostatnie kilka miesięcy, w tym sprzedaż klubu Meresińskiemu. Większość spodziewała się totalnego szrotu z testów, a zabiegamy o i ściągamy zawodników z całkiem niezłym CV. Są zawodnicy doświadczeni, są i młodzi na których jest szansa kiedyś zarobić. Porównując Mójtę z Arseniciem to chyba jednak widać różnicę na poziomie potencjału? A zapowiadało się, że będziemy uzupełniać braki takimi "Mójtami" i murzynami z piątej ligi Burkina Faso.

Nie wiem czego Ty oczekujesz, ale jestem pewny że nie są to realne oczekiwania.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.01.2017 o godz. 13:32.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując