szczepans21 napisał(a):

|
Minie dużo wody w Wiśle zanim wrócimy do postrzegania Nas na zewnątrz jako klub stabilny.
|
Czyny nie słowa i będzie dobrze

Tak jak do tej pory.
Podobnie jak pani prezes - jakby ktoś pare msc temu powiedział mi o takim okienku zimowym na pewno bym nie uwierzył.