Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76076
Stary 18.01.2017, 12:37
szczepans21 napisał(a):Wyświetl post
Minie dużo wody w Wiśle zanim wrócimy do postrzegania Nas na zewnątrz jako klub stabilny.
Czyny nie słowa i będzie dobrze Tak jak do tej pory.
Podobnie jak pani prezes - jakby ktoś pare msc temu powiedział mi o takim okienku zimowym na pewno bym nie uwierzył.
Odpowiedz cytując