|
Szkoda tylko że Arsenić nie jest żadnym wybawieniem na boku obrony. Tzn w defensywie może być ok ale w ofensywie koleś nie istnieje.
Kolega który zna jego potencjał porównał go do Głowackiego który w pewnym okresie pobytu w Wiśle z braku laku grał na lewej obronie...
No chyba że z tego wszystkiego wrócimy do 3-5-2-1...
|