|
Chorwackie media trąbią, że Arsenić przeniesie się do Wisły już zimą... i to byłoby bardzo dobre rozwiązanie!
Potrzebujemy w obronie wzmocnień, mam nadzieję że uda im się go pozyskać przed wyjazdem do Turcji no i oczywiście jakiegoś prawego obrońcę!
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|