|
Kocham takie posty. Przecież mogłeś się doskonale spodziewać, że nikt ci nie uwierzy, bo niby na jakiej podstawie? W jaki sposób 20-letni gówniarz może się wypowiadać o organizacji w klubie piłkarskim? Pracował kiedyś na stanowisku dyrektora/prezesa w tak dużej spółce? Wie jak wygląda od podszewki prowadzenie biznesu? W Polsce może z 3 kluby mają to poprawnie uporządkowane, a wśród nich na pewno nie ma cracovii. Piszesz tak okrętnie, że nie dziw się reakcji forumowiczów.
|