Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76062
Stary 18.01.2017, 09:14
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Nie. Informacja nawet nie sprzed roku tylko z jesieni. Dalej gra poza granicami naszego kraju
Skoro info z jesieni, to nie dziwne, że tak mógł powiedzieć, bo wtedy w Klubie był bajzel.
Pomijając to, że Dawidowicz już nie w Portugalii gra , a siedzi na wypożyczeniu w VFL Bochum. Więc 2.Bundesliga i nawet sporo tam gra. a nawet rezerwy Benfiki to dalej II liga Portugalii, więc ma się gdzie rozwijać.
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując