Wyświetl pojedynczy post
laurence
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Nibylandia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76058
Stary 17.01.2017, 23:58
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Nie Kapustka. Nie będę zdradzał danych personalnych. Ci co chcą to uwierzą. Było to rok temu, zgadza się. Czy wy żyjecie w innym świecie? W chwili obecnej zaczyna się dziać lepiej, ale jeszcze niedawno to był nieustanny zjazd w dół. Przykro się o tym mówi, ale zna ktoś drugą taką kompromitacje jak sytuacja z Meresińskim?

Tak, powiedział że parchy i Zagłębie są dla niego dużo bardziej atrakcyjne. Co z tego, że odpadną na samym początku? Lepiej kończyć sezon na 9 miejscu?

Nie jest kibicem żadnej z drużyn z Krakowa dlatego podejrzewam, że jest to obiektywna ocena...
Wiem, ale nie powiem...
A czy przypadkiem to nie jest taki kolega co to go nikt nie widzi a Ty rozmawiasz z nim tylko na osobności?
Prasłowiańska grusza chroni w swych konarach plebejskiego uciekiniera
Odpowiedz cytując