ashkeczup napisał(a):

|
Przykładem zawodnika z IV ligi jest również Drzazga. Jak sobie radzi? A był to fenomen, który strzelał więcej bramek niż zagrał meczów. Różnica jest taka, że w chwili obecnej nikt do nas nie chcę dołączyć. Czerwiński, Mazek to tylko z ostatnich dni. Rozmawiałem z kolega, który obecnie gra za granicą, ma 20 lat i dzwoniła do niego Wisła, ale wyśmiał ofertę, bo stwierdził, że jeśli Kraków to parchy, bo u nas nie ma żadnej organizacji. Chcę tylko podkreślić, że gra w rezerwach owego klubu.
|
No to wychodzi, ze chodzi o Kapustkę



Bo wszystko sie zgadza
Faktycznie mogł wyśmiać Wisłe bo wiadomo, ze nie może reprezentowac 3 klubów w sezonie

Zapytaj kolegę czy treningi Ranierego róznia sie od Zielińskiego