Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76051
Stary 17.01.2017, 22:33
Ten twój kolega kiedy dostał ofertę od Wisły? Bo jeśli narzeka na brak organizacji to mu się nie dziwię skoro pare miesięcy mieliśmy Mereśińskiego i widmo upadku klubu. Teraz są budowane struktury i pani Prezes ostatnio mówiła że Junco to wielki profesjonalista. Mogła koloryzować ale jakoś tak przekonująco to mówiła.
Kolega powiedział że do parchów? Że tam niby jest organizacja? I gówno im z tej organizacji. Jak się już dostali do pucharów to odpadli z pastuchami. Do następnych pucharów raczej szybko się nie dostaną. Raczej temu koledze (jeśli faktycznie istnieje) to organizację pomylił ze słowem "pieniądze". Bo to że Filipiak tam był (jest?) dojony to raczej nie tajemnica poliszynela.

Ostatnio coś o transferach jakby przycichło. Cisza przed burzą? Czas do końca lutego jest z resztą.
Odpowiedz cytując