Pero napisał(a):

Tematu Uche w ogóle nie ma z tego co mi wiadomo, albo już nie ma (omnibusem nie jestem).
Nie wiem czemu taka tęsknota za nim. Nie pamiętacie już jak to chciał uciekać na zachód (chyba Ajax) i został zawieszony? Może zmądrzał przez te kilka lat ale dla mnie nie ten kierunek....
|
Kalu 'Kocham Was wszytskich " Uche ?
zamiast tego powinien wtedy na koszulce miec dopisane "Kocham Was wszytskich -a najbardziej kocham pieniadze.|
Z drugiej strony to byl chyba najlepszy obcokrajowiec w lidze Polskiej,Moze jeszce z Luboją i Meliksonem.Ale dla mnie jest on takim symbolem piłkarza dla ktorego liczyły sie tylko $$ i tak go zapamietałem.