|
Tematu Uche w ogóle nie ma z tego co mi wiadomo, albo już nie ma (omnibusem nie jestem).
Nie wiem czemu taka tęsknota za nim. Nie pamiętacie już jak to chciał uciekać na zachód (chyba Ajax) i został zawieszony? Może zmądrzał przez te kilka lat ale dla mnie nie ten kierunek....
|