Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76033
Stary 17.01.2017, 13:12
Nawiązując do tego, że i tak zawodnika raczej nie będzie u nas, to w 130 paru meczach Almerii grał jako NŚ. Nie jako skrzydłowy. W Turcji też można go było widzieć na NŚ.

Plusem jest, że posiada paszport z UE [Hiszpania].

Jego bramki to między innymi takie strzały:
https://www.youtube.com/watch?v=8QbRrj4ggFQ

https://www.youtube.com/watch?v=qWTncdtJZds

https://www.youtube.com/watch?v=eApzwtYrwQM

Natomiast w kwietniu ktośwrzucił jak trenuje. Miał wtedy spory porblem by trafic do brameczki;
https://www.youtube.com/watch?v=pppnkgUCE9A
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując