Nawiązując do tego, że i tak zawodnika raczej nie będzie u nas, to w 130 paru meczach Almerii grał jako NŚ. Nie jako skrzydłowy. W Turcji też można go było widzieć na NŚ.
Plusem jest, że posiada paszport z UE [Hiszpania].
Jego bramki to między innymi takie strzały:
https://www.youtube.com/watch?v=8QbRrj4ggFQ
https://www.youtube.com/watch?v=qWTncdtJZds
https://www.youtube.com/watch?v=eApzwtYrwQM
Natomiast w kwietniu ktośwrzucił jak trenuje. Miał wtedy spory porblem by trafic do brameczki;
https://www.youtube.com/watch?v=pppnkgUCE9A