|
speedfashion
nie można opierać drużyny wyłącznie o młodych niedoświadczonych zawodników...
przecież to jest logiczne, że dla najlepszego balansu w drużynie muszą być też starsi doświadczeni zawodnicy, od których młodzież będzie miała się czego uczyć i którzy nie posrają się w meczach o stawkę...
Uche gdyby przyszedł byłby sygnałem dla młodych również, że klub walczy o coś więcej niż tylko o utrzymanie..
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|