Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76028
Stary 17.01.2017, 12:34
OK Uche to to tylko plotki ale teoretycznie niech przyjdzie.

Wisla deklaruje, ze chca sprobowac awansowac do pucharow juz w tym roku wiec potrzebuja ludzi, ktorzy na wiosne beda w stanie pociagnac Wisle w gore tabeli.
Nalezy sobie zatem zadac pytanie czy Uche bylby w stanie zagrac dobrze pol sezonu i ewentualnie dostac przedluzenie na kolejny. Wg mnie 35 lat to jeszcze nie emerytura i o ile sie facet dobrze prowadzil i nie jest zapuszczony to jak najbardziej jest w stanie byc w Ekstraklasie postacia wiodaca.
Odpowiedz cytując