Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76026
Stary 17.01.2017, 11:09
Predzej Boruca zobacze w Wisle niz Kube w Legii. A jak bedzie chcial zarobic pieniadze ktorych i tak ma majątek to pojedzie na jeden sezon do Chin a nie ochlapami w wawie sie degustowal
Ostatnio edytowane przez aNouc : 17.01.2017 o godz. 11:11.
Odpowiedz cytując