|
Porównania mają sensu, gdy weźmiesz zawodników na podobnym poziomie i pozycji. Porównywanie Pirlo, który był maestro, bazował na technice i inteligencji nie potrzebując przy tym mega kondycji do Uche, o którym były pozytywne wzmianki kilka lat temu, a jego pozycja wymaga kondycji do latania po skrzydle jest trochę nie na miejscu. Miał fajną przygodę z ligą hiszpańską, ale od kilku lat włóczy się bez celu po Indiach i podobnych "kolebkach" piłki nożnej.
|