silver03 napisał(a):

|
Kiko bardzo podoba się praca Cywki, chwali też dobrą technikę Mójty szczególnie przy stały fragmentach gry i dośrodkowaniach. Na minusie znajduje się Mały za grę na chaos i Stillić za słaba fizyczność, a Kiko preferuje walczaków w środku pola. Najprawdopodobniej 4-4-2 z Mójtą na lewej i Cywką oraz Alanem w środku.
|
Buchal na bramce, to pewne.Ale kto w ataku oprocz Zdneka ? Jesli Kiko nie preferuje napastnikow starszych, takich jak Brozio to moze bedzie miejsce dla Krzysia ?