Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Valdi88
Member
Od: 03.2016
Offline
#
75987
16.01.2017, 22:05
No wydaje mi się, że jednak większość ludzi byłaby mocno zniesmaczona odejściem Krzyśka do 7egii. I pewnie straciłby szacunek u znakomitej większości kibiców.
Valdi88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Valdi88
Znajdź inne posty napisane przez Valdi88