Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75983
Stary 16.01.2017, 21:52
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Pytanie do użytkowników z dłuższym stażem na forum i mniej emocjonalnym podejściem.. na ile realne jest odejście jednego z naszych zawodników do stolicy ? Pomijam te wszystkie opowieści dla naiwnych o przywiązaniu do barw (bo takich piłkarzy jest niestety bardzo niewielu).

negocjacje podobno są na dość zaawansowanym poziomie i nie padło stwierdzenie, że nie bo nie. Także to chyba kwestia $ ?
wszystko jest kwestią $ wbrew temu co się czyta, mówi i pisze....
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując