Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75981
Stary 16.01.2017, 21:43
Wg mnie chłopak przyjechał na testy do "biednej" Wisły. Zaproponowano my umowę. W międzyczasie pojawił się Ivan, Stilić, inne pogłoski i wraz z menago uznali że ofertę trzeba podbić bo ta Wisła nie taka biedna... No i się przejechali.

Wg mnie żadna strata. Trochę Gieksy widziałem i dla mnie niczym się nie wybijał...
Odpowiedz cytując