|
Wg mnie chłopak przyjechał na testy do "biednej" Wisły. Zaproponowano my umowę. W międzyczasie pojawił się Ivan, Stilić, inne pogłoski i wraz z menago uznali że ofertę trzeba podbić bo ta Wisła nie taka biedna... No i się przejechali.
Wg mnie żadna strata. Trochę Gieksy widziałem i dla mnie niczym się nie wybijał...
|