Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75980
Stary 16.01.2017, 21:24
O Stiliciu tez juz pisali, ze transfer upadł i do nas nie trafi a nawet juz w Pogoni go widzieli tak wiec z Czerwinskim (ok, klub poinformował, ze zostaje) moze temat nie jest jeszcze zamkniety. Jakos watpie by mlody chlopak nie chciał grac w takim klubie jak Wisła, badz co badz dalej lepiej postrzeganym od takiej Jagiellonii czy Lechii
Odpowiedz cytując