wściekłe pięści węża napisał(a):

|
Nie mędrkuj, bo Jaga starała się o niego już latem i teraz ponowili ofertę, którą Czerwiński nie był zainteresowany. Był na testach medycznych u nas i coś się po drodze wyłożyło. Czy wina managera? Bardzo możliwe.
|
Od tego jest chyba forum dyskusyjne

. Rozumiem, że wszystko wiesz z prasy...
Ogólnie nie rozumiem, o co chodzi z tym Czerwińskim, bo o jego istnieniu dowiedziałem się przy okazji tego niedoszłego transferu. Ktoś go w ogóle oglądał

? Wiadomo, jak kończą gwiazdy(o ile takową w ogóle jest) Iszej ligi w ekstraklasie.
P.S - I Jaga była podana dla przykładu, bo troszkę tych firm na naszym rynku jest. Kwestia pewnie dni, kiedy okaże się, gdzie zagra już teraz lub latem.